Tootekood: DLG-0705-560
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DLG-0705-560
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 0705; 56uH; 0.94A; 0.24Ω
Mounting SMD
Resistance 240mΩ
Operating current 940mA
Inductance 56µH