Tootekood: DLG-0705-680
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DLG-0705-680
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 0705; 68uH; 0.85A; 0.28Ω
Mounting SMD
Resistance 280mΩ
Operating current 850mA
Inductance 68µH