Tootekood: DLG-1005-100
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DLG-1005-100
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating current
  • Inductance
  • Case - mm
  • Type of inductor
  • Inductor application
  • Inductor features
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1005; 10uH; 2.6A; 0.06Ω
Mounting SMD
Resistance 60mΩ
Operating current 2.6A
Inductance 10µH