Tootekood: DLG-1005-102
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DLG-1005-102
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1005; 1000uH; 0.22A; 2.75Ω
Mounting SMD
Resistance 2.75Ω
Operating current 220mA
Inductance 1mH