Tootekood: DLG-1005-220
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DLG-1005-220
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1005; 22uH; 1.95A; 0.1Ω
Mounting SMD
Resistance 100mΩ
Operating current 1.95A
Inductance 22µH