Tootekood: DLG-1005-271
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DLG-1005-271
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1005; 270uH; 0.57A; 0.97Ω
Mounting SMD
Resistance 970mΩ
Operating current 570mA