Tootekood: DLG-1005-330
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DLG-1005-330
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1005; 33uH; 1.5A; 0.12Ω
Mounting SMD
Resistance 120mΩ
Operating current 1.5A
Inductance 33µH