Tootekood: DLG-1005-331
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DLG-1005-331
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1005; 330uH; 0.52A; 1.15Ω
Mounting SMD
Resistance 1.15Ω
Operating current 520mA
Inductance 330µH