Tootekood: DLG-1005-560
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DLG-1005-560
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1005; 56uH; 1.17A; 0.19Ω
Mounting SMD
Resistance 190mΩ
Operating current 1.17A
Inductance 56µH