Tootekood: DLG-1005-820
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DLG-1005-820
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1005; 82uH; 1A; 0.25Ω
Mounting SMD
Resistance 250mΩ
Operating current 1A
Inductance 82µH