Tootekood: DR1030-1R1-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DR1030-1R1-R
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Saturation current
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1.1uH; Ioper: 7A; 6.5mΩ; ±30%; Isat: 9.5A
Mounting SMD
Resistance 6.5mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±30%
Operating current 7A
Inductance 1.1µH
Type of inductor wire
Saturation current 9.5A