Tootekood: DR1030-2R8-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DR1030-2R8-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2.8uH; Ioper: 5.1A; 12.1mΩ; ±30%; Isat: 6.08A
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±30%
Operating current 5.1A
Inductance 2.8µH