Inductor: wire; SMD; 4uH; Ioper: 4.3A; 16.4mΩ; ±30%; Isat: 5.1A
Kordarv:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
DR1030-3R9-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DR1030-3R9-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4uH; Ioper: 4.3A; 16.4mΩ; ±30%; Isat: 5.1A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 16.4mΩ |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±30% |
| Operating current | 4.3A |
| Inductance | 4µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 5.1A |