Tootekood: DR1030-5R2-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DR1030-5R2-R
  • Mounting
  • Resistance
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 5.2uH; Ioper: 3.7A; 22.9mΩ; ±30%; Isat: 4.75A
Mounting SMD
Resistance 22.9mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±30%
Operating current 3.7A
Inductance 5.2µH