Tootekood: DR1030-6R8-R
Tootja: EATON ELECTRONICS
Tootja tootekood: DR1030-6R8-R
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Saturation current
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 6.8uH; Ioper: 3.5A; 24.9mΩ; ±30%; Isat: 3.9A
Mounting SMD
Resistance 24.9mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±30%
Operating current 3.5A
Inductance 6.8µH
Type of inductor wire
Saturation current 3.9A