Tootekood: DR1030-820-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DR1030-820-R
  • Mounting
  • Resistance
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 82uH; Ioper: 1A; 332mΩ; ±30%; Isat: 1.14A
Mounting SMD
Resistance 332mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±30%
Operating current 1A
Inductance 82µH