Tootekood: DR1040-101-R
Tootja: EATON ELECTRONICS
Tootja tootekood: DR1040-101-R
  • Mounting
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 101uH; Ioper: 1.25A; 225mΩ; ±30%; Isat: 1.35A
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±30%
Operating current 1.25A
Inductance 101µH