Tootekood: DR1040-330-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DR1040-330-R
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating current
  • Inductance
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 33uH; Ioper: 2.2A; 93mΩ; 10.5x10.3x4mm; ±30%
Mounting SMD
Resistance 93mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±30%
Operating current 2.2A
Inductance 33µH