Tootekood: DR1050-1R5-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DR1050-1R5-R
  • Mounting
  • Resistance
  • Type of inductor
  • Saturation current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1.37uH; Ioper: 8.6A; 4mΩ; ±30%; Isat: 10.5A
Mounting SMD
Resistance 4mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±30%
Operating current 8.6A
Type of inductor wire
Saturation current 10.5A