Tootekood: DR124-102-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DR124-102-R
  • Mounting
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Saturation current
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1mH; Ioper: 440mA; 2898mΩ; ±20%; Isat: 530mA
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 440mA
Inductance 1mH
Type of inductor wire
Saturation current 530mA