Tootekood: DR124-120-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DR124-120-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 12uH; Ioper: 4.1A; 31.67mΩ; ±20%; Isat: 4.96A
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 4.1A
Inductance 12µH