Tootekood: DR124-121-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DR124-121-R
  • Type of inductor
  • Saturation current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 120uH; Ioper: 1.3A; 311.18mΩ; ±20%; Isat: 1.65A
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 1.3A
Inductance 120µH
Type of inductor wire
Saturation current 1.65A