Tootekood: DR124-150-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DR124-150-R
  • Mounting
  • Resistance
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 15uH; Ioper: 3.6A; 37.3mΩ; ±20%; Isat: 4.62A
Mounting SMD
Resistance 37.3mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 3.6A
Inductance 15µH