Tootekood: DR124-151-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DR124-151-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 150uH; Ioper: 1.3A; 371.02mΩ; ±20%; Isat: 1.44A
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 1.3A
Inductance 150µH