Tootekood: DR124-180-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DR124-180-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 18uH; Ioper: 3.4A; 46.97mΩ; ±20%; Isat: 4.32A
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 3.4A
Inductance 18µH