Tootekood: DR124-181-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DR124-181-R
  • Type of inductor
  • Saturation current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 180uH; Ioper: 1.1A; 501.66mΩ; ±20%; Isat: 1.3A
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 1.1A
Type of inductor wire
Saturation current 1.3A