Tootekood: DR124-1R0-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DR124-1R0-R
  • Mounting
  • Resistance
  • Type of inductor
  • Saturation current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1uH; Ioper: 13.9A; 3mΩ; ±20%; Isat: 18A
Mounting SMD
Resistance 3mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 13.9A
Inductance 1µH
Type of inductor wire
Saturation current 18A