Tootekood: DR124-1R5-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DR124-1R5-R
  • Mounting
  • Resistance
  • Type of inductor
  • Saturation current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1.5uH; Ioper: 11.1A; 4.75mΩ; ±20%; Isat: 14A
Mounting SMD
Resistance 4.75mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 11.1A
Inductance 1.5µH
Type of inductor wire
Saturation current 14A