Inductor: wire; SMD; 1.5uH; Ioper: 11.1A; 4.75mΩ; ±20%; Isat: 14A
Kordarv:
750.0
Minimum quantity:
750.0
Tootekood:
DR124-1R5-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DR124-1R5-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1.5uH; Ioper: 11.1A; 4.75mΩ; ±20%; Isat: 14A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 4.75mΩ |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 11.1A |
| Inductance | 1.5µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 14A |