Tootekood: DR124-220-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DR124-220-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 22uH; Ioper: 3.2A; 53.99mΩ; ±20%; Isat: 3.83A
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 3.2A
Inductance 22µH