Tootekood: DR124-221-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DR124-221-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 220uH; Ioper: 1A; 558mΩ; ±20%; Isat: 1.15A
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 1A
Inductance 220µH