Tootekood: DR124-270-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DR124-270-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 27uH; Ioper: 2.8A; 66.67mΩ; ±20%; Isat: 3.44A
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 2.8A
Inductance 27µH