Tootekood: DR124-271-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DR124-271-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 270uH; Ioper: 880mA; 725mΩ; ±20%; Isat: 1.09A
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 880mA