Tootekood: DR124-2R2-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DR124-2R2-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2.2uH; Ioper: 9.1A; 5.92mΩ; ±20%; Isat: 11.45A
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 9.1A
Inductance 2.2µH