Tootekood: DR124-390-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DR124-390-R
  • Mounting
  • Resistance
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 39uH; Ioper: 2.3A; 110mΩ; ±20%; Isat: 2.85A
Mounting SMD
Resistance 110mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 2.3A
Inductance 39µH