Tootekood: DR124-3R9-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DR124-3R9-R
  • Mounting
  • Resistance
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 3.9uH; Ioper: 7A; 12.5mΩ; ±20%; Isat: 8.4A
Mounting SMD
Resistance 12.5mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 7A
Inductance 3.9µH