Tootekood: DR124-471-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DR124-471-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 470uH; Ioper: 680mA; 1242.5mΩ; ±20%; Isat: 740mA
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 680mA
Inductance 470µH