Tootekood: DR124-4R7-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DR124-4R7-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.7uH; Ioper: 6.5A; 13.5mΩ; ±20%; Isat: 7.65A
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 6.5A
Inductance 4.7µH