Tootekood: DR124-560-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DR124-560-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 56uH; Ioper: 2A; 144.32mΩ; ±20%; Isat: 2.35A
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 2A
Inductance 56µH