Tootekood: DR124-680-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DR124-680-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 68uH; Ioper: 1.8A; 183.33mΩ; ±20%; Isat: 2.13A
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 1.8A
Inductance 68µH