Tootekood: DR124-820-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DR124-820-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 82uH; Ioper: 1.7A; 212.72mΩ; ±20%; Isat: 1.94A
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 1.7A
Inductance 82µH