Tootekood: DR124-821-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DR124-821-R
  • Mounting
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 820uH; Ioper: 530mA; 2109.17mΩ; ±20%; -40÷125°C
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 530mA
Inductance 820µH