Inductor: wire; SMD; 1mH; Ioper: 570mA; 1.69Ω; ±20%; Isat: 700mA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DR125-102-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DR125-102-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1mH; Ioper: 570mA; 1.69Ω; ±20%; Isat: 700mA
| Mounting | SMD |
| Resistance | 1.69Ω |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 570mA |
| Body dimensions | 12.5x12.5x6mm |
| Inductance | 1mH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 700mA |