Tootekood: DR125-472-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DR125-472-R
  • Type of inductor
  • Saturation current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.7mH; Ioper: 268mA; 7.53Ω; ±20%; Isat: 320mA
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Body dimensions 12.5x12.5x6mm
Inductance 4.7mH
Type of inductor wire
Saturation current 320mA