Inductor: wire; SMD; 56uH; Ioper: 2.31A; 102mΩ; ±20%; Isat: 3A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DR125-560-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DR125-560-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 56uH; Ioper: 2.31A; 102mΩ; ±20%; Isat: 3A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 102mΩ |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Body dimensions | 12.5x12.5x6mm |
| Inductance | 56µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 3A |