Inductor: wire; SMD; 680uH; Ioper: 700mA; 1.1Ω; ±20%; Isat: 850mA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DR125-681-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DR125-681-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 680uH; Ioper: 700mA; 1.1Ω; ±20%; Isat: 850mA
| Mounting | SMD |
| Resistance | 1.1Ω |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 700mA |
| Body dimensions | 12.5x12.5x6mm |
| Inductance | 680µH |
| Type of inductor | wire |