Inductor: wire; SMD; 470nH; Ioper: 17.6A; 1.8mΩ; ±20%; Isat: 33A
Kordarv:
600.0
Minimum quantity:
600.0
Tootekood:
DR125-R47-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DR125-R47-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 470nH; Ioper: 17.6A; 1.8mΩ; ±20%; Isat: 33A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 1.8mΩ |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 17.6A |
| Body dimensions | 12.5x12.5x6mm |
| Inductance | 470nH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 33A |