Tootekood: DR127-101-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DR127-101-R
  • Operating current
  • Inductance
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 100uH; Ioper: 1.96A; 163mΩ; 12.5x12.5x8mm; ±20%
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 1.96A
Inductance 100µH