Spacer sleeve; cylindrical; polyamide; L: 27mm; Øout: 10mm
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
DR3810/5.2X27
Tootja: DREMEC
Tootja tootekood: 3810/5.2X27
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Spacer sleeve; cylindrical; polyamide; L: 27mm; Øout: 10mm
| Operating temperature | ≤ 110°C |
| Colour | black |
| Material | polyamide |
| Internal diameter | 5.2mm |
| Outside diameter | 10mm |
| Spacer length | 27mm |
| Type of spacer | spacer sleeve |
| Sleeve shape | cylindrical |