Spacer sleeve; cylindrical; polyamide; L: 50mm; Øout: 16mm; black
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
DR3816/10.5X50
Tootja: DREMEC
Tootja tootekood: 3816/10.5X50
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Spacer sleeve; cylindrical; polyamide; L: 50mm; Øout: 16mm; black
| Operating temperature | ≤ 110°C |
| Colour | black |
| Material | polyamide |
| Internal diameter | 10.5mm |
| Outside diameter | 16mm |
| Spacer length | 50mm |
| Type of spacer | spacer sleeve |
| Sleeve shape | cylindrical |