Tootekood: DR73-820-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: DR73-820-R
  • Mounting
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 82uH; Ioper: 860mA; 384mΩ; ±20%; Isat: 890mA
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 860mA
Inductance 82µH